Пов'язані матеріали

   

Промисловість

Застосування діоксиду титану у фармакології

Фармакологічна «чистота» - Фармакологічні підприємства нерідко називають «чисто хімічними» виробництвами: більшість застосовуваних сировинних компонентів відноситься до продуктів хімічного синтезу з високим ступенем чистоти, тобто з мінімальним вмістом сторонніх домішок.

Детальніше: Застосування діоксиду титану у фармакології

Переродження авіаційного заводу 'Прогрес'

Недалеко від міста Арсеньєва, площа якого ледве сягає 90 км2, розташований, свого роду, завод - легенда і титан авіаційної промисловості - завод «Прогрес».

Детальніше: Переродження авіаційного заводу 'Прогрес'

На що здатна ваша мікрохвильовка

Дивно, яка міць ховається в надрах звичної побутової техніки, до допомоги якої ми вдаємося щодня.

Детальніше: На що здатна ваша мікрохвильовка

Аварія ракети Antares сталася через проблеми в двигуні

Як відомо, за допомогою ракети Antares, носія вантажівки Cygnus CRS Orb-3, передбачалося доставити на Міжнародну космічну платформу понад дві тонни вантажу.

Детальніше: Аварія ракети Antares сталася через проблеми в двигуні

ISO 9001 - світовий стандарт якості, що приховано за цим

Кожен, хто хоча б трохи знає про стандарти менеджменту якості, знає, що таке ISO 9001. Вже близько 20 років даний стандарт розвивається і завойовує все більшу повагу.

Детальніше: ISO 9001 - світовий стандарт якості, що приховано за цим

   

Цей проект є науково-популярним періодичним виданням, що покликаний висвітлювати нові технології і допомагати робити наше життя кращим. Знання - ось що є двигуном прогресу, не тільки лінь. Ми - це сайт наукових новин, ми регулярно збираємо і публікуємо новини в науці, техніці, медицині, космонавтиці, а також пишемо про все найцікавіше у світі науки.

Зображення