Пов'язані матеріали

   

Перші місячні

Перші менструації у дівчаток - як правило, стрес, тому мама повинна добре морально підготувати дитину до такого життєвого події. Звичайно, з розвитком інтернету багато дівчатка вже обізнані про місячних, але мама не повинна залишатися осторонь від таких важливих змін у взрослеющем організмі свого чада.

Перші місячні
Перші місячні

Почавши розмову про менструації, мама не повинна пропустити жодного важливого моменту і розповісти, коли приблизно очікувати перші ознаки, скільки тривають місячні і які вони повинні бути.

Нормальним вважається, якщо перша менструація починається у віці від 11 до 16 років: кожен організм індивідуальний, як наслідок, терміни такі різні.

Від чого залежить прихід перших менструацій?

Все залежить від низки чинників:

  • спадковість;
  • перенесені захворювання;
  • режим і якість харчування;
  • умови, в яких дитина проживає;
  • рівень фізичного розвитку.

Спадковий фактор відіграє велику роль в цьому процесі. Наприклад, якщо у мами або бабусі перша менструація почалася пізно, то і у дівчинки вона рано точно не настане. Розвинені в фізичному плані дівчата також відчують першу менструацію раніше одноліток. У відстаючих ж у розвитку дітей, болючих, а також відчувають нестачу в харчуванні місячні, як правило, починаються пізно. Якщо протягом року після настання шістнадцяти років менструальний цикл так і не був закладений, то варто звернутися до лікаря - найімовірніше, є які-небудь проблеми зі здоро'ям. Причина може бути в наступному:

  • дисфункція яєчників;
  • порушення гормонального фону;
  • нервове або фізичне перенапруження;
  • дієти.

Перші менструації у дівчаток: ключові особливості

За пару років перед першою менструацією зовнішній вигляд дівчинки починає змінюватися: у неї збільшується груди, округляються стегна, з'являється волосяний покрив на лобку, а також в пахвових западинах. З цього самого моменту мамі і варто починати розмови про такі зміни в організмі доньки.

За два-три місяці до першого кровотечі на білизну виявляються незвичайні виділення - як правило, прозорі або жовтуваті, але не доставляють болю і дискомфорту. Якщо ж відзначається свербіж або інші неприємні відчуття, то це прямий сигнал для звернення до лікаря!

Першими ознаками початку місячних у дівчаток є поява помірних або ж убогих кро'яних виділень. Тривалість їх, як і у дорослих представниць прекрасної статі, становить від трьох до семи днів. Крім того, відзначається слабкість і поява дискомфорту внизу живота, що не є відхиленням.

Варто відзначити, що далеко не у всіх дівчаток відразу ж формується регулярний менструальний цикл - цей процес може затягнутися на кілька років. В даний період перерви між менструаціями можуть становити близько місяця, що також не повинно викликати занепокоєння. Якщо ж два місяці поспіль місячні не повертаються, то потрібно звернутися до фахівця. Після становлення цикл триває від 28 до 35 днів.

Поки йдуть перші менструації у дівчаток, не варто забувати про гігієну і зміни спеціальних коштів. Так, протягом дня потрібно виробляти ополіскування зовнішніх статевих органів, змінюючи прокладки/тампони кожні дві години.

Коли починаються місячні у дівчаток, перші місячні.

Коли починаються місячні у дівчаток, перші місячні.

Кожна мама юної принцеси буває стурбована питанням, коли у її дочки почнуться перші місячні. Звичайно саме на мамині плечі лягає необхідність розповісти доньці про фізіологічні особливості жіночої статі, а також пояснити, що являє собою менструація, і як вона протікає.

Детальніше: Коли починаються місячні у дівчаток, перші місячні.

Скільки днів тривають місячні в перший раз, перші місячні.

Так склалося еволюційно, що наш організм змушений, рости і розвиватися протягом всього життя, скільки б вона не тривала. Зазнавати постійно йдуть один за одним анатомо-фізіологічні перебудови, щоб зберегти себе як вид.

Детальніше: Скільки днів тривають місячні в перший раз, перші місячні.

Перші менструації у дівчаток, перші місячні.

Здавалося б, зовсім ще недавно ваша дочка грала в ляльки, була маленькою дівчинкою. Але час летить швидко, і дівчинка перетворюється в дівчину. Вважається, що статеве дозрівання у дівчаток починається з приходом менструації.

Детальніше: Перші менструації у дівчаток, перші місячні.

Перші менструації у дівчаток поради мамі, перші місячні.

Багато дівчинки з ранніх років знають про менструаціях з інтернету. Але краще, щоб про особливості жіночого організму їм розповіла мама.

Поява перших місячних - важливий етап статевого дозрівання на фізичному і психологічному рівні.

Детальніше: Перші менструації у дівчаток поради мамі, перші місячні.

Перші менструації у дівчаток - ознаки, тривалість, перші місячні.

Перша менструація – важлива подія в житті дівчинки. Звичайно, сучасні діти легко можуть знайти цікаву для них інформацію в інтернеті або жіночих журналах, або почути пояснення від всезнаючої подружки.

Детальніше: Перші менструації у дівчаток - ознаки, тривалість, перші місячні.

   

Цей проект є науково-популярним періодичним виданням, що покликаний висвітлювати нові технології і допомагати робити наше життя кращим. Знання - ось що є двигуном прогресу, не тільки лінь. Ми - це сайт наукових новин, ми регулярно збираємо і публікуємо новини в науці, техніці, медицині, космонавтиці, а також пишемо про все найцікавіше у світі науки.

Зображення