Пов'язані матеріали

   

Місячні при вагітності

Вагітність і місячні, місячні при вагітності

Місячні при вагітності

Зараз будь-форум вагітних надає інформацію про дивовижні історії про місячні при вагітності. Деякі дами впевнено стверджують, що про настання вагітності, дізналися лише через кілька місяців. І все ж, чому йдуть місячні при вагітності?

Так, місячні при вагітності, вірніше, незначні кровотечі вводять в сум'яття багатьох жінок. Яка ж природа цих незрозумілих явищ? Адже вважають, що в період вагітності і виношування малюка менструації припиняються. І це саме так насправді. Кожен фахівець підтвердить, що неможливо, щоб місячні при вагітності на ранніх термінах відбувалися (а також на пізніх). Найімовірніше це у вас справжні кровотечі. А це дуже небезпечно і виступає головним симптомом при загрозі викидня, що розпочався.

Як же правильно вчинити, якщо все-таки йдуть місячні при вагітності? Не хвилюйтеся завчасно. Порахуйте свої терміни і якщо ваше становище поки під питанням, тоді ймовірно це менструальна кровотеча. А якщо все ж вагітні, то при маленькому терміні викидень складно зупинити. За медичною статистикою в перші тижні вагітності трапляється більшість мимовільних абортів (викиднів). На терміні після 4 тижнів при самих незначних виділеннях жінку кладуть в стаціонар для обстеження, де зупиняють кровотечу, знімають тонус матки, але при згоді жінки зберегти вагітність.

Небезпеку в даній ситуації являє велика втрата крові. І чим більше термін, тим більша кровотеча. З кожним днем площа плаценти збільшується, а її передбачуване відшарування стає більш небезпечним. Якщо відшарування плаценти сталося в період третього триместру вагітності, то в таких випадках роблять кесарів розтин. Зволікати в такій ситуації не можна, необхідно рятувати життя матері, а також дитини. При відстрочці хірургічних втручань дитина дуже швидко гине і причиною тому гостра гіпоксія (недолік кисню).

Якщо у вас позаматкова вагітність. також з великою ймовірністю у вас будуть йти місячні. Вони представляють дуже мізерні коричневі виділення, що супроводжуються різким болем, переважно в нижній частині живота. При наявності таких симптомів необхідна термінова медична допомога.

Лише в єдиному випадку місячні при вагітності реально допустимі, а точніше не становлять загрози для жінки: при імплантації яйцеклітини в саму стінку матки. Це рідкісне імплантанційне кровотеча, але дуже незначна і ледве помітне на білизну.

Якщо ви впевнені, що вагітні, а також виявили кров'янисті виділення на білизні, негайно звертайтеся за допомогою до лікаря або скористайтеся швидкою допомогою. До приїзду медиків дотримуйтесь постільний режим, не піднімайте тяжкості і само собою виключіть секс.

Місячні при вагітності на ранньому терміні не відносять до відхилень. Овуляція у жінки, як правило, відбувається до чотирнадцятого дня циклу і тоді, якщо в цей період відбулося запліднення яйцеклітини, то її прямий шлях по самим фалопієвим, трубах до матки. Довжина шляху вимірюється двома тижнями. Але якщо сигнал про доконаний імплантації прийшов із запізненням, то в такому випадку гормональний фон не встигає самостійно перебудуватися, а в результаті настають звичайні місячні.

Буває й така, вкрай рідкісна причина викликала менструації, при яких у жінки в різних яєчниках за період одного циклу по черговості дозрівають дві яйцеклітини. Потім одна запліднюється, а друга з ендометрієм відторгається, чим викликає менструацію.

Всі перераховані причини місячних, викликані під час вагітності, відносяться тільки до ранніх термінах. Якщо такі симптоми повторюються і в другому, а також третьому місяці вагітності, то найімовірніше у вас не починається викидень, а пустувати гормони через понизившегося рівня естрогену в крові. В такому разі ваші місячні будуть йти за графіком, установленим до вагітності. На сьогоднішній час рідкість, якщо зустрінеш жінку, у якої гормональний фон буде стабільний і тому є випадки, коли жінка в період виношування дитини менструирует кілька місяців.

Місячні при вагітності, а може це кров'янисті виділення? В чому різниця?

Якщо ви впевнені, що вагітні і у вас все ж з'явилися кров'янисті виділення, зв'яжіться з гінекологом або викликайте карету швидкої допомоги. Нормою це бути не може, а скоріше показником гормонального порушення.

Місячні при вагітності небезпечні? І так, і ні, тому обстежитися не завадить. Обстеження включає перевірку рівня гормонів та інше. Якщо тільки після менструацій стало відомо про вагітність, то робіть як планували. Спокійно виношуйте вагітність і не переживайте, адже на формування плода, а також органів ці гормони не впливають. Погіршити ситуацію можуть навколишня обстановка, ліки. Головне, пам'ятайте, що місячні при вагітності можуть спровокувати викидень. Якщо ви думаєте, що перебуваєте в положенні, то вам все ж краще звернутися до лікаря, зробити тест і розлучитися з сумнівами.

Запам'ятайте, що місячні при вагітності повинні бути незначними і не супроводжуватися болем!

Причини місячних при вагітності

До причин, що викликають місячні відносять:

- відшарування плодового яйця

- гіперандрогенія (підвищений рівень чоловічих статевих гормонів)

Таким чином, розуміючи причини відбуваються місячні при вагітності можливе екстрене лікування та сприятливий виношування дитини, якщо звичайно це не позаматкова, і не застигла вагітність

Можуть йти місячні при вагітності

Можуть йти місячні при вагітності? Лікарі-гінекологи стверджують: місячні під час вагітності йти не можуть, це протиприродно і говорить про порушення перебігу вагітності.

Детальніше: Можуть йти місячні при вагітності

Місячні під час вагітності, місячні при вагітності.

Досить часто так буває, що жінка дізнається про свою вагітність мало не на п'ятому місяці свого цікавого становища, а все з тієї причини, що у неї йдуть місячні під час вагітності.

Детальніше: Місячні під час вагітності, місячні при вагітності.

Менструації під час вагітності, місячні при вагітності.

Якщо ви чули подібні розповіді, у вас могло скластися враження, що менструації під час вагітності – звичайна справа, ну хіба що, особливість організму.

Детальніше: Менструації під час вагітності, місячні при вагітності.

   

Цей проект є науково-популярним періодичним виданням, що покликаний висвітлювати нові технології і допомагати робити наше життя кращим. Знання - ось що є двигуном прогресу, не тільки лінь. Ми - це сайт наукових новин, ми регулярно збираємо і публікуємо новини в науці, техніці, медицині, космонавтиці, а також пишемо про все найцікавіше у світі науки.

Зображення