Пов'язані матеріали

   

Фізика

Вчені підпорядкували звук ротатор акустичного поля

Команда дослідників, що складається з китайських і американських учених, представила на суд універсальне акустичне пристрій, що дозволяє управляти фазою, амплітудою і напрямок акустичної хвилі.

Детальніше: Вчені підпорядкували звук ротатор акустичного поля

Вчені відкрили нову квазічастинку

Намедни вчені змогли отримати всередині напівпровідникового матеріалу комбінацію електронів і областей атомів, в яких електронів не вистачає.

Детальніше: Вчені відкрили нову квазічастинку

Точність в один атом нова технологія лазерної наногравіровкі

Не можна уявити сучасність без лазерів, а те, що даний сегмент розвивається все швидше й активніше, не можна заперечити.

Детальніше: Точність в один атом нова технологія лазерної наногравіровкі

Найглибша свердловина на землі - почути серцебиття Землі

У далекому вже 1990 році, в південній частині Німеччини група вчених вирішили заглянути в надра нашої планети на стику двох тектонічних плит, що зіткнулися більше 300 мільйонів років тому, коли формувався континент.

Детальніше: Найглибша свердловина на землі - почути серцебиття Землі

Рельсотрон (RailGun) - електромагнітна гармата майбутнього

Наука не стоїть на місці, в гонці за світовим пануванням люди винаходять все більш досконале зброю, загрозливе стабільності земної кулі і тримає в узді ворогів і недоброзичливців.

Детальніше: Рельсотрон (RailGun) - електромагнітна гармата майбутнього

Радіація в реальному часі камера Polaris-H

Не так давно, команда дослідників з Мічиганського університету розробила і створила дослідний зразок камери, яка дозволяє побачити радіацію в режимі реального часу.

Детальніше: Радіація в реальному часі камера Polaris-H

Останнє інтерв'ю Сергія Капіци

- Сергій Петрович, зізнаюся відразу: перед нашим з вами інтерв'ю я зважилася на не зовсім звичайний фокус - запитала у своїх друзів по Facebook про те, що б особисто вони хотіли запитати у вас.

Детальніше: Останнє інтерв'ю Сергія Капіци

Перший фотонний чип надія вчених

У сучасному світі, безліч комерційних, державних та наукових організацій зіткнулися практично одночасно з однією і тією ж проблемою - технології, які використовуються для обробки величезних обсягів даних, застаріли або швидко застарівають як технічно, так і морально.

Детальніше: Перший фотонний чип надія вчених

Новий надпотужний термоядерний комплекс Байкал

Російське ВАТ «ГСПИ» в повному обсязі завершило створення проектної документації зі спорудження термоядерного комплексу «Байкал»

Детальніше: Новий надпотужний термоядерний комплекс Байкал

Нові лінзи обманюють природу

Ще з дитячого курсу фізики я пам'ятаю, що оптичні властивості лінз залежать від того яку форму ці самі лінзи мають.

Детальніше: Нові лінзи обманюють природу

Нитки з політіофена показали себе краще термопасти

Вчений світ не перестає дивувати своїми великими відкриттями, проте, як відомо, на тлі великих звершень, непомітними залишаються відкриття, які не претендують на звання «Прорив року», але про які не можна не говорити.

Детальніше: Нитки з політіофена показали себе краще термопасти

Невидимий світ найменші у світі світлодіоди

Від великого до малого, саме такого принципу дотримується історія розвитку всілякої техніки.

Детальніше: Невидимий світ найменші у світі світлодіоди

Кращі науково-популярні фільми

Sciencedebate2008 пропонує до перегляду науково-популярні фільми, які заслужили нашої уваги і, на нашу думку, гідні того, щоб витратити на перегляд ваш дорогоцінний час.

Детальніше: Кращі науково-популярні фільми

Легендарна Гаусс-гармата своїми руками

По-перше, редакція Science Debate вітає всіх артилеристів і ракетників! Адже сьогодні 19 листопада - День ракетних військ і артилерії. 72 роки тому, 19 листопада 1942 з найпотужнішою артилерійської підготовки почався контрнаступ Червоної Армії в ході Сталінградської Битви.

Детальніше: Легендарна Гаусс-гармата своїми руками

Квантові годинник в кожен дім

Час - це все, що у нас є. Складно не погодитися з таким формулюванням, особливо коли подібні думки висловлює Річард Хоптроф, що запропонував всім сучасним людям, які цікавляться надточними пристроями, замінити звичайні механічні годинники на те, що відповідатиме сучасним тенденціям.

Детальніше: Квантові годинник в кожен дім

   

Цей проект є науково-популярним періодичним виданням, що покликаний висвітлювати нові технології і допомагати робити наше життя кращим. Знання - ось що є двигуном прогресу, не тільки лінь. Ми - це сайт наукових новин, ми регулярно збираємо і публікуємо новини в науці, техніці, медицині, космонавтиці, а також пишемо про все найцікавіше у світі науки.

Зображення