Пов'язані матеріали

   

Енергетика

Енергія з вібрації нова технологія з Сінгапуру

Не так давно дослідницька команда з Сінгапурського агентства науки і технології оголосила про відкриття ефективного способу збору електричної енергії з низькочастотної вібрації для живлення невеликих електронних пристроїв.

Детальніше: Енергія з вібрації нова технологія з Сінгапуру

Електропостачання підприємств в умовах енергоносіїв, що дорожчають

На сьогоднішній день промислові підприємства все частіше задаються питанням енергозбереження так як в умовах все більш енергоносіїв, що дорожчають і фінансової кризи система впровадження енергозберігаючих заходів є найбільш ефективним способом як зниження собівартості продукції, яку виробляє підприємство, так і збільшення конкурентоспроможності.

Детальніше: Електропостачання підприємств в умовах енергоносіїв, що дорожчають

Фізики створили сонячні батареї розміром з павутинку

Вчені не перший рік змагаються між собою в розробці найбільш ефективних і найбільш зручних форм сонячних батарей, і остання розробка може виявитися однією з найуспішніших.

Детальніше: Фізики створили сонячні батареї розміром з павутинку

Вчені розробили самозаряджається батарею

Енергетичне питання як не можна актуальне в нашому світі, тому й будь-які новини, що стосуються цієї сфери, тут же потрапляють під пильний погляд громадськості.

Детальніше: Вчені розробили самозаряджається батарею

Вчені добувають електрику, використовуючи мох

З найсерйозніших проблем людства можна виділити декілька: перенаселення, можливий недолік продовольства в подібній ситуації і брак енергії для того, що б забезпечити нею населення нашої планети.

Детальніше: Вчені добувають електрику, використовуючи мох

Торій-232 майбутнє паливо людства

Що буде, якщо ми скажемо, ніби надлишок викидів шкідливих речовин в результаті згоряння бензину або звичайного дизеля палива можна вирішити, використовуючи атомний двигун?

Детальніше: Торій-232 майбутнє паливо людства

США інтенсифікують дослідження в області газових двигунів

У липні 2012 р представники ARPA-E (Агентство з передовим досліджень в галузі енергетики) заявили про інтенсифікацію досліджень у сфері використання природного газу в автомобільних двигунах.

Детальніше: США інтенсифікують дослідження в області газових двигунів

Будуємо енергозберігаючий будинок

До якості житлових будинків сучасні споживачі ставляться дуже вимогливо, вважаючи за краще спочатку створювати для себе і своїх близьких максимально комфортні умови проживання.

Детальніше: Будуємо енергозберігаючий будинок

Самі живучі батареї на літій-сірчаної технології

Можливо вже в не такому далекому майбутньому електромобілі зможуть повною мірою конкурувати з їх неекологічними колегами.

Детальніше: Самі живучі батареї на літій-сірчаної технології

Найбільша сонячна електростанція в Мохаве

Навряд чи для когось буде секретом як необхідна людству енергія. І я зараз не про якусь там внутрішньої енергії ци, а про самому звичайному електриці.

Детальніше: Найбільша сонячна електростанція в Мохаве

Найбільша люстра в світі для зовнішнього освітлення

Що ми тільки не бачили. Гігантських роботів, гігантські вітряки, сонячні електростанції, але тепер час кардинально нового, час гігантської люстри.

Детальніше: Найбільша люстра в світі для зовнішнього освітлення

Науково-технічний прогноз на 2020 рік

З кожним роком наближається прийдешнє десятиліття. Фантасти і мрійники марили свого часу про 2020-их як про щось позамежному і дивовижному.

Детальніше: Науково-технічний прогноз на 2020 рік

Наноантени для отримання сонячної енергії

Учений із США Брайан Вілліс (Brian Willis), що працює в Коннектикутський університет, зумів освоїти технологію атомно-шарового осадження і створив масив випрямляють наноантенн, званих ще в науковому світі ректеннамі.

Детальніше: Наноантени для отримання сонячної енергії

Літаючий генератор Altaeros - простий і мобільний

Компанія Altaeros розробила мобільний повітряний генератор, який здатний розвернутися фактично в будь-якому місце, яке необхідно забезпечити електроенергією.

Детальніше: Літаючий генератор Altaeros - простий і мобільний

Криогенний двигун Дермана

У наш час, заморожені продукти це наше все. Від фруктів і морозива до м'яса, все це може бути заморожено і використано пізніше за своїм прямим призначенням.

Детальніше: Криогенний двигун Дермана

   

Цей проект є науково-популярним періодичним виданням, що покликаний висвітлювати нові технології і допомагати робити наше життя кращим. Знання - ось що є двигуном прогресу, не тільки лінь. Ми - це сайт наукових новин, ми регулярно збираємо і публікуємо новини в науці, техніці, медицині, космонавтиці, а також пишемо про все найцікавіше у світі науки.

Зображення