Пов'язані матеріали

   

Екологія

Сонячні батареї помічені в Перл-Харбор

Сонячні батареї помічені в Перл-ХарборВійськові люди завжди прагнули використовувати останні технології та прогресивні розробки першими. А ось впровадження і використання чистих технологій та альтернативних джерел енергії відбувається в цій галузі якось дуже мляво.

Детальніше: Сонячні батареї помічені в Перл-Харбор

Тактичні війни бактерій і рослин зашифровані сигнали з простих білків

Вчені виявили новий сигнал, який дозволяє бактеріям здійснювати комунікацію, але також допомагає зараженим рослинам координувати свої захисні реакції проти паразитів.

Детальніше: Тактичні війни бактерій і рослин зашифровані сигнали з простих білків

15 хвилин слави божої корівки

15 хвилин слави божої корівкиДавним-давно люди помітили, що божа корівка (Coccinellidae) приносить на своїх плямистих крилах щастя – там, де вона з'являється, завжди збирають хороший врожай.

Детальніше: 15 хвилин слави божої корівки

Енергетичний збирач перетворює в електрику коливання залізничних колій

Енергетичний збирач перетворює в електрику коливання залізничних колій

Стук коліс поїзда по стиках рейок оспіваний поетами. Характерний перестук, поштовхи і бовтанка вважається неодмінним атрибутом подорожей залізницею. Не будемо сперечатися, чи можна обійтися в принципі без цих залізничних доповнень, але задумаємося, що представляють всі ці артефакти, по суті?

Детальніше: Енергетичний збирач перетворює в електрику коливання залізничних колій

Аквапоніка дітям. Доступно про важливе

Аквапоніка дітям. Доступно про важливе

Відкиньте на час весь свій життєвий досвід, погляньте на світ очима міського дитини. Спробували? Тепер дайте відповідь на просте запитання: «Звідки береться їжа?» Упевнений, вирощене на молочних сумішах і продуктах з супермаркету дитяти знайти правильну відповідь буде непросто.

Детальніше: Аквапоніка дітям. Доступно про важливе

НЛО над вітропарком у Великобританії

Таємничий об'єкт спостерігали свідки над вітропарком Фуллэбрук (Fullabrook) в англійському графстві Девон. НЛО потрапило в об'єктив професійного фотографа.

Детальніше: НЛО над вітропарком у Великобританії

Карта накопичень вуглецю мангровими лісами

Мангрові ліси - один з найважливіших інструментів боротьби зі змінами клімату. Вони не тільки зберігають величезну кількість вуглецю, але активно виводять вуглекислий газ з повітря, поглинаючи його і консервуючи в грунті.

Детальніше: Карта накопичень вуглецю мангровими лісами

Китай вживає 4-ту міжнародну конференцію з сонячної енергетики в найбільшому в світі сонячному будівлі

Китай вживає 4-ту міжнародну конференцію з сонячної енергетики в найбільшому в світі сонячному будівлі

Китайське місто Дежо (Dezhou) виграв право провести четверту міжнародну конференцію з сонячної енергетики, яка проводиться раз на півроку, завдяки зведенню найбільшого в світі будови майже повністю забезпечуваного електрикою за рахунок сонячної енергії.

Детальніше: Китай вживає 4-ту міжнародну конференцію з сонячної енергетики в найбільшому в світі сонячному...

Футболка розпізнає забруднення повітря попереджувальні знаки (відео)

Будьте уважні, курці! В недалекому майбутньому бавовняні футболки покажуть набагато більше про вдихуваному вами димі, ніж ви хотіли б знати.

Два аспіранти Університету міста Нью-Йорк Ниен Лам і Сью Нго розробили інтерактивний проект під назвою «Попереджувальні знаки».

Детальніше: Футболка розпізнає забруднення повітря попереджувальні знаки (відео)

Еко-холодильники майбутнього

Сторінка 2 з 2

Прозорий холодильникСкільки ви витрачаєте «намороженого» енергії за той час, коли, відкривши холодильник, споглядає його вміст і намагаєтеся визначитися, чим би перекусити і що можна приготувати на вечерю з наявного набору продуктів?

Детальніше: Еко-холодильники майбутнього

Новий водневий концепт від Toyota

Новий водневий концепт від Toyota

Як і інші автовиробники в усьому світі, японський гігант Toyota планує запустити у виробництво транспортний засіб на водні, причому протягом найближчих двох років.

Детальніше: Новий водневий концепт від Toyota

Екологія вакансії

Нам потрібні:

Гаряча вакансія: Вимагається науково-технічний журналіст-перекладач

Вимоги:

  • - здатність грамотно і цікаво писати про нові технології, що стосуються новин енергетики, електро - та вело - транспорту, науки і техніки в розрізі сприятливого впливу на навколишнє середовище.
  • - знання англійської та/або інших мов для отримання інформації з першоджерел або інших іноземних джерел інформації.
  • - стежити за останніми новинами.
  • - цікавитися темою еко-технологій.

Детальніше: Екологія вакансії

Екологічно чистий стілець зі старих журналів

Говорячи про переробку відходів, слід зазначити, що папір - один з найбільш вдалих і багатофункціональних матеріалів. Ідея дизайнера Меррін Хайнес-Гадд в черговий раз підтверджує цей факт.

Детальніше: Екологічно чистий стілець зі старих журналів

Не встигнувши перейти на флуоресцентні лампи, Москва придивляється до світлодіодних

Не встигнувши перейти на флуоресцентні лампи, Москва придивляється до світлодіоднихМи на власному досвіді переконалися в низькій надійності і високої вартості компактних флуоресцентних ламп. А тепер ця інформація розбурхала уми чиновників Москви, які зовсім недавно вирішили перевести країну на енергозберігаюче освітлення, наслідуючи, мабуть, європейським колегам.

Детальніше: Не встигнувши перейти на флуоресцентні лампи, Москва придивляється до світлодіодних

Автоматичний помічник від Volvo полегшує управління автомобілем в пробках

Автоматичний помічник від Volvo полегшує управління автомобілем в пробках

Біч сучасних водіїв - пробки на дорогах. На жаль, рівень розвитку автомагістралей поки поступається темпам виробництва автомобілів. У пробках марно витрачається час, буквально в трубу вилітає вуглеводневе паливо, полегшуючи кишені власника авто і вносячи «посильний внесок» в процеси глобального потепління.

Детальніше: Автоматичний помічник від Volvo полегшує управління автомобілем в пробках

   

Цей проект є науково-популярним періодичним виданням, що покликаний висвітлювати нові технології і допомагати робити наше життя кращим. Знання - ось що є двигуном прогресу, не тільки лінь. Ми - це сайт наукових новин, ми регулярно збираємо і публікуємо новини в науці, техніці, медицині, космонавтиці, а також пишемо про все найцікавіше у світі науки.

Зображення