Пов'язані матеріали

   

Архітектура

Унікальні мости, акведуки, віадуки та шлюзи

Міст Гейтсхед в Ньюкаслі має унікальну конструкцію - дугоподібний проліт зроблений підйомним для можливості пропуску суден.

Детальніше: Унікальні мости, акведуки, віадуки та шлюзи

Розумні дороги від Bjarke Ingels Group і Audi

Цілком можливо, що незабаром Росія позбудеться однієї зі своїх бід. У нашій країні в розробці знаходиться проект створення «інтерактивних доріг», за якими, як сподіваються його розробники, будуть їздити не тільки розумні машини, а й розумні люди.

Детальніше: Розумні дороги від Bjarke Ingels Group і Audi

Концепт багаторівневої забудови Москви Нова Земля

Що собою сьогодні представляємо Москва добре відомо: ущільнена забудова, відсутність зеленого простору, райони, непридатні для комфортного проживання, що розростаються і деградуючі промислові зони, пробки, відсутність паркувальних місць, нещадні евакуатори.

Детальніше: Концепт багаторівневої забудови Москви Нова Земля

Стародавні римські акведуки нанесуть на 3D карту

Італійські археологи знайшли собі дуже цікаве заняття - ними було прийнято рішення скласти сучасну карту пронизують Рим акведуків.

Детальніше: Стародавні римські акведуки нанесуть на 3D карту

Вибираємо масивну дошку для розумного будинку

Масивна паркетна дошка (вона ж «масивний паркет») - це підлоговий матеріал, що виготовляється з цільної деревини (масиву).

Детальніше: Вибираємо масивну дошку для розумного будинку

Tranform майбутнє динамічної меблів

Сказати чесно, скучили ми по нестандартному застосуванню нових технологій за останній час. Ніяких тобі роботів-масажистів або мовців пилососів, а без цього навколишній світ блякне.

Детальніше: Tranform майбутнє динамічної меблів

   

Цей проект є науково-популярним періодичним виданням, що покликаний висвітлювати нові технології і допомагати робити наше життя кращим. Знання - ось що є двигуном прогресу, не тільки лінь. Ми - це сайт наукових новин, ми регулярно збираємо і публікуємо новини в науці, техніці, медицині, космонавтиці, а також пишемо про все найцікавіше у світі науки.

Зображення